AUTAČESKY učíme auta česky

autacesky
autacesky
Případová studie

AUTAČESKY tvorba webu

Společnost Autačesky pomáhá řidičům, aby rozuměli svým autům. Překládají chytré palubní systémy, které se od roku 2007 objevují v autech. Proč to vlastně dělají? Protože čeština je lepší.

Začátek spolupráce: podzim 2015

Zadání projektu a naše cíle

Původní web Autacesky.cz byl hezký a funkční, ale něco mu scházelo. Zadání bylo velmi těžké, podle webových stránek se firma dala snadno rozpoznat. Bylo nutné připravit responzivní web a zachovat podobný vzhled a barvy.

  • Modernizace původních webových stránek.
  • Vytvoření plně responzivních stránek.
  • Napojení na publikační systém Estofan.
Případová studie

Postup realizace

Protože se jedná o zajímavý obor, museli jsme na průzkum. Dojeli jsme do Autačesky a seznámili se s celým týmem i prostředím. Ukázali nám, jak vypadá čeština v autech a jak funguje. Protože nahrávání češtiny probíhá u zákazníků, potřebovali jsme udělat i průzkum v terénu.

Vybavili jsme Petru Soukupovou velkou svačinou a poslali ji s technikem na vyjížďku. Vrátila se nám se spoustou informací, mluvila s klienty i technikem. Zjistila, co jim na stránkách chybělo i co jim vadilo. Z toho jsme vypracovali podrobnou analýzu, díky které jsme připravili drátěný model a pustili se do návrhů grafiky.

Z několika návrhů jsme společně s Autačesky sestavili jeden vítězný, se kterým se začalo pracovat. Všechny postupy se projednávaly a brzy bylo možné spustit testovací stránky, které se plnily textem.

Případová studie

Aktuální informace

  • Návštěvníci už po stránkách nebloudí, rychle najdou co hledají.
  • Pořád stránky vylepšujeme.
  • Zvýšila se doba, kterou lidé stráví na stránkách.
  • Zvýšil se počet příchozích poptávek.

Názor klienta

„Firmu Pankrea můžeme jen doporučit. Mají s námi trpělivost a snaží se vždy najít řešení pro naše nápady a vylepšení. Estofan je zatím nejlepší administrační systém, který jsme poznali (vyzkoušeli jsme jich už šest). Má srozumitelné ovládání a texty se tam dají upravovat přesně podle představ. Pokud chcete, volejte 777 218 414, rádi Vám o vynikající spolupráci řekneme víc.“ 

23