Reklama a Marketing
LP
Ve své mysli si myslím,
že vymyslet opravdu trefný
slogan je mnohem snažší
než si můžete myslet.
Leoš Patka
VT
Bežně motám hlavy kodé-
rovi, tiskařům i holkám.
Většinou se zatočí hlava
i tomu, kdo vidí moje díla.
Vojta Tuček
ŠS
V grafice i v životě volím
příjemnou jednoduchost.
Komu se to nelíbí, ten má
zkrátka a jednoduše smůlu.
Jindra Holý

Marketingová podpora - postaráme se o vás

Vaše společnost už má svoji identitu, firemní kulturu a nové webové stránky. To je dobrý začátek! Teď by bylo na čase, ukázat se svým klientům v plné kráse!
Na řadě je marketingová podpora.

Ale co teď?

Pankrea vám zajistí plnou marketingovou podporu! Napíšeme PR články i tiskové zprávy, které zveřejníme na správných místech. Připravíme vám skvělý event pro vás nebo vaše zákazníky. Zajistíme vizitky, letáky, dárkové poukazy, potisky aut a další a další tiskoviny, kterými se může vaše společnost prezentovat. Potřebujete se v novém kabátě ukázat na veletrhu? Není problém, zvládneme i to!

dejte o sobě smysluplně
vědět široké veřejnosti

Chcete v rámci firemní kultury zařídit jednotné oblečení? Máte v plánu využití direct marketingu? A máte v rámci marketingové strategie uvést na trh nový výrobek a potřebujete zajistit komplexní servis na 120 %? Pankrea je tu pro Vás!

Marketing na sociálních sítích je naší parketou

Nebaví vás sedět u počítače a podporovat svoji firmu na sociálních sítích, ale raději se věnujete svým zákazníkům osobně? To je dobře. Na druhou stranu existuje řada oborů, pro které jsou sociální sítě skvělým nástrojem, jak další potencionální zákazníky oslovit a vytvářet s nimi dobré vztahy. Vy se tím ovšem zdržovat vůbec nemusíte. Nechte správu sociálních sítích na nás! Marketing a propagaci máme v malíčku!

Pankrea zajistí marketingovou podporu od A do Z...
...a vy se můžete svým zákazníkům věnovat naplno!

naše spolehlivé služby
váš marketing na úrovni

Kam dále...marketingové audity!