Kontakt

PANKREA s.r.o.
Horova 36/29
Hradec Králové 
500 02

Tel.: +420 608 318 151
E-mail: pankrea@pankrea.cz

IČ: 28854896
DIČ: CZ28854896
RB: 4286066379/5500
FIO: 2000306762/2010

 

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové pod spis. zn. C 31193.

 

Jsme tu pro vásneváhejte napsat

Obratem poradí

Mgr. Leoš Patka
PAN KREAtivec, všeřešitel
E: leos@pankrea.cz
T: +420 608 318 151

Dita Jelínková
Úsměv, rady, e-DITAce
E: dita@pankrea.cz
T: +420 605 246 528

Bc. Kamila Broučková
Milá velitelka obsahu 
E: kamila@pankrea.cz
T: +420 776 867 862

Štěpán Sedláček
Centrální mozek lidstva
E: stepan@pankrea.cz
T: na heslo :)

 

PR je umění

Mgr. Markéta Rudyšová
Fištrón, PR, média
E: marketa@pankrea.cz

Mgr. Martin Sýkora
Slash PR, marketing
E: martin@pankrea.cz 

Ing. Veronika Zahálková
Kreativní FB blondýnka
E: veronika@pankrea.cz

Ing. Miloš Biško
Má socky v malíku
E: milos@pankrea.cz 

 

Včelky v pozadí

Ing. Petra Soukupová
Pisatelka na mateřské
E: petra@pankrea.cz 

Jaroslava Sabóová
Mistryně adminu a čísel
E: jaroslava@pankrea.cz

Mgr. Eva Peterová
Bez chyby píšící úča
E: eva@pankrea.cz

 

 

Umí, ale nemluví

Jozef Primas
Právě kojící kodér
E: pepa@pankrea.cz

Tomáš Strejček - GRAPA
Kreativní grafik
E: tomas@pankrea.cz

 

 
 
 
 

Více o týmu

Informační povinnost poplatníka - EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Při evidenci v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

PANKREA lcw s.r.o.
Horova 36, Hradec Králové, 500 02, IČ: 04610423, FIO: 2700903111/2010
Společnost je zapsána v obchodním rejsříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové pod spis. zn. C 36260.

 

5