Kontakt

PANKREA s.r.o.
Horova 36/29
Hradec Králové 
500 02

Tel.: +420 608 318 151
E-mail: pankrea@pankrea.cz

IČ: 28854896
DIČ: CZ28854896
ČS: 4286066379/0800
FIO: 2000306762/2010

 

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové pod spis. zn. C 31193.

 

Jsme tu pro vásneváhejte napsat

Mgr. Leoš Patka
Zakladatel, PAN KREAtivec
E: leos@pankrea.cz
T: +420 608 318 151

Štěpán Sedláček
Zakladatel, vládce kódu a čísel
E: stepan@pankrea.cz
T: +420 603 865 463

Bc. Kamila Broučková
Milá velitelka obsahu
E: kamila@pankrea.cz
T: +420 776 867 862

Dita Jelínková
Mistryně adminu a komunikace
E: dita@pankrea.cz
T: +420 776 047 575

 

Mgr. Markéta Rudyšová
PR a média
E: marketa@pankrea.cz 

Jozef Primas
Kodér
E: pepa@pankrea.cz 

Ing. Petra Soukupová
Vládkyně obsahu na mateřské
E: petra@pankrea.cz 

Ing. Veronika Zahálková
Kreativa sociálních sítí
E: veronika@pankrea.cz 

 

Tomáš Strejček - GRAPA
Kreativní grafik
E: tomas@pankrea.cz

Jan Jelínek
Fotograf, grafik
E: honza@pankrea.cz 

Mgr. Eva Peterová
Copywriting
E: eva@pankrea.cz

Jaroslava Sabóová
Mistryně adminu a čísel
E: jaroslava@pankrea.cz

 
 

 

Informační povinnost poplatníka - EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Při evidenci v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

PANKREA lcw s.r.o.
Horova 36, Hradec Králové, 500 02, IČ: 04610423, FIO: 2700903111/2010
Společnost je zapsána v obchodním rejsříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové pod spis. zn. C 36260.

 

5