PANKREA
LP
PR je vytříbené umění,
reklama životní vášeň.
Jako PAN KREAtivec
tomu bezmezně věřím.
Leoš Patka
ŠS
Miluju programování, 
nechápu vtip a chtěl 
bych stabilně pracovat
v režimu noční sova.
Štěpán Sedláček
VT
O internet se zajímám
od puberty, výrazy jako
Facebook, like, sdílet,
křičím často ze spaní.
Vojta Tuček

Kontakt

PANKREA s.r.o.
Horova 36/29
Hradec Králové 
500 02

Tel.: +420 608 318 151
E-mail: pankrea@pankrea.cz

IČ: 28854896
DIČ: CZ28854896
ČS: 4286066379/0800
FIO: 2000306762/2010

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové pod spis. zn. C 31193.

Vedení společnosti

Mgr. Leoš Patka
PAN KREAtivec, jednatel
E: leos@pankrea.cz
T: +420 608 318 151

Štěpán Sedláček
Specialista IT, jednatel
E: stepan@pankrea.cz
T: +420 603 865 463

Výroba a zákaznická podpora

Ing. Petra Soukupová
Komunikace a copywriting
E: petra@pankrea.cz 
T: +420 776 647 575

Jaroslava Sabóová
Editace, fakturace, analytika
E: jaroslava@pankrea.cz 
T: +420 776 047 575

Ing. Jan Hruška
Kodér
E: jan@pankrea.cz 

 

PR a média

Mgr. Markéta Rudyšová
PR a média
E: marketa@pankrea.cz 

Online marketing

Ing. Vojta Tuček
Analytika sociálních sítí
E: vojta@pankrea.cz
T: +420 737 364 404

Ing. Veronika Zahálková
Kreativa sociálních sítí
E: veronika@pankrea.cz 
T: +420 737 353 050

Grafika

Tomáš Strejček - GRAPA
Grafik, designér
E: tomas@pankrea.cz

Jindra Holý
Grafik, designér
E: jindra@pankrea.cz 

Externí specialisté

Eva Jiříková
Copywriting
E: eva@pankrea.cz

Bc. Kamila Císařová
Copywriting
E: kamila@pankrea.cz

Informační povinnost poplatníka - EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Při evidenci v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

PANKREA lcw s.r.o.
Horova 36, Hradec Králové, 500 02, IČ: 04610423, FIO: 2700903111/2010
Společnost je zapsána v obchodním rejsříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové pod spis. zn. C 36260.

 

více o našem týmu