jarca

Wireframe a seo analýza

Možná vám wireframe a seo analýza připadá jako kouzelné zaklínadlo a možná už víte, že to zaklínadlo opravdu je. Tato dvě slova v sobě skrývají tajemství přehledných a dobře dohledatelných stránek.

Wireframe jako základ

Wireframe je základ, bez kterého se dobrý a především přehledný web neobejde. A my známe zákony, jak má úspěšný wireframe vypadat. Jste zvědaví, co to ten wireframe je? Čtěte dál a dozvíte se víc!

 
 

Wireframe drátěný model

Tak. Už to víte. Wireframe je drátěný model, který určuje, jak rozložit na stránce jednotlivé prvky a informace, aby byly přehledné a jednoduše dohledatelné. Není nic horšího, než když vám klient na stránkách bloudí a bloumá, kde co asi najde.

S námi dostane všechny informace na zlatém podnose a bez hledání se dozví, co potřebuje a často i něco navíc.

 

Analýza klíčových frází SEO analýza

Druhé zaklínadlo se dříve nazývalo SEO analýza. Dnes je za výrazně trefnější výraz považována analýza klíčových frází. Na jejím základě tvoříme stránky, které se nejen pěkně čtou, ale také víme, že je má kdo číst. Do této nemalé skupiny patří cíloví klienti, široká veřejnost se zájmem o obor, ale také roboti, kteří je poté dávají na přední místa vyhledávačů.

Poctivě vypracovaná analýza klíčových frází zvýší návštěvnost vašeho webu a přivede vám zákazníky. Analýza má ale ještě další využití – získáte informace o konkurentech, o možných dírách na trhu, a také se dozvíte, jak si ve svém oboru stojíte.

stepan
Místo Bravíčka jsem se hrabal v DOSu a Dune 2. Dnes se hrabu ve webech a klienti mě za to milují.
 
Štěpán Sedláček
Centrální mozek lidstva
jan
Barvy, laky, fermeže, Dita vám to nařeže. Nad obsahem tvého webu umí přebrat otěže.
 
Dita Jelínková
Úsměv, rady, e-DITAce
jarca
Dávát webům finální podobu mě moc baví. Někdy je to fuška, doladit k ideálům oka.
 
Jaroslava Sabóová
Kreativní ideolog
verca
Online a sociální sítě to je můj rajón. Naše klienty v něm braním hlava nehlava.
 
Veronika Zahálková
Kreativa sociálních sítí
 
17