Články z oboru
ŠS
Blogy jsou moje hobby,
píšu vtipně, tak coby.
Třeba se něco dozvíte,
když ne, tak mi to povíte.
Petra Soukupová
LP
Jako kreativec píšu rád,
času však málo napořád,
leč občas vás potěším,
něco cool sem vyvěsím.
Leoš Patka
MM
Do psaní se moc nepletu,
ale na netu mám parketu.
O Pé-Pé-Cé něco vím,
tak vás občas potěším.
Eva Jiříková

Blog

Pro vás všechny, kteří dychtíte po dalších informacích a znalostech z oblasti reklamy, PR a webů tu máme blog, kde najdete odpovědi na vaše otázky, různá vysvětlení i definice, názory, nápady, novinky, prostě vše, co stojí za to číst!

Články zde přibývají pravidelně, ale výjimka potvrzuje pravidlo. Bojíte se, že Vám nějaké novinky a informace utečou? Už žádné obavy, pro tento případ je tu připraven odběr novinek, díky kterému se o všem, co Pankrea chystá, dozvíte jako první!

PANKREAtivec Leoš

14.3.2017

První z PANKREAtivců, který se vám chce představit, je Mgr. Leoš Patka, tedy PANKREAtivec Leoš, jeden ze zakladatelů PR a marketingové agentury PANKREA. A co že ve společnosti, jako její zakladatel a duchovní otec, vlastně dělá? Jako takový musí být multifunkční – je marketingovým specialistou i obchodníkem, ale kromě odborných v sobě musí najít také schopnosti vyjednavače, opraváře, malíře nebo stěhováka:)

Informační povinnost poplatníka

10.2.2017

Pojem EET či elektronická evidence tržeb už českým podnikatelům není neznámý. Četli jste ale zákon důkladně? Víte, co obnáší taková „Informační povinnost poplatníka“? Ne? PANKREA to zjišťovala za vás. Přečtěte si následující článek a předejděte nepříjemnému překvapení.

Redesign loga

1.2.2017

Vídáte některá firemní loga už dlouhá léta? Zdá se vám, že jsou pořád stejná? S největší pravděpodobností ne. I ty nejznámější firmy se čas od času uchýlí k redesignu loga. Nezkusíte to taky?

Vánoční večírek v PANKREAckém duchu

9.1.2017

A je za námi další povedená akce, tentokrát ve vánoční atmosféře! PANKREA uspořádala vánoční večírek a vy se nyní můžete podívat, jak takové setkání PANKREAtivců vypadá. Nahlédněte a zjistěte, jak letošní vánoční večírek probíhal, kdo všechno přišel a co se řešilo. Už je nás celkem pěkná parta, tak to v kanceláři hučelo jak ve včelím úlu! 

Personalizace aneb e-shop na míru

28.12.2016

Prodáváte vaše produkty pomocí e-shopu? Je váš internetový obchod k zákazníkům přívětivý a láká je k dalšímu nákupu, nebo jim s každou návštěvou klade stále tytéž otázky, a tak je od nákupu spíše odrazuje? Jestli chcete dopřát svým zákazníkům e-shop na míru, personalizujte!

Blog