Články z oboru
ŠS
Blogy jsou moje hobby,
píšu vtipně, tak coby.
Třeba se něco dozvíte,
když ne, tak mi to povíte.
Petra Soukupová
LP
Jako kreativec píšu rád,
času však málo napořád,
leč občas vás potěším,
něco cool sem vyvěsím.
Leoš Patka
MM
Do psaní se moc nepletu,
ale na netu mám parketu.
O Pé-Pé-Cé něco vím,
tak vás občas potěším.
Eva Jiříková

Blog

Pro vás všechny, kteří dychtíte po dalších informacích a znalostech z oblasti reklamy, PR a webů tu máme blog, kde najdete odpovědi na vaše otázky, různá vysvětlení i definice, názory, nápady, novinky, prostě vše, co stojí za to číst!

Články zde přibývají pravidelně, ale výjimka potvrzuje pravidlo. Bojíte se, že Vám nějaké novinky a informace utečou? Už žádné obavy, pro tento případ je tu připraven odběr novinek, díky kterému se o všem, co Pankrea chystá, dozvíte jako první!

Media relations – jak oslovit na dálku

19.7.2017

Noviny, televize, webové portály... Máte rádi média? A média vás – tedy lépe řečeno vaši firmu? Taková prezentace ve správnou dobu a správných médiích může přinést výhody, o jakých se vám ani nesnilo. Jak využívat vztahy s medii neboli media relations?

PANKREAtivec TOMÁŠ

10.7.2017

Jako dalšího člena týmu agentury PANKREA vám představíme PANKREAtivce Tomáše, našeho grafika, který kreativitou a tvořivostí přímo srší. Profesionálně navrhuje vzhled nejen nových webových stránek. Tento grafický kouzelník zná často přání klientů dříve než oni sami.

Ve světě marketingového poradenství

5.7.2017

Každá firma chce být úspěšná, proto valná většina z nich vůbec vznikla, že? Jak to ale v dnešní uspěchané době dokázat bez kouzelnických triků? S tím vám pomůže marketing. Nevíte si s ním rady? Je tu marketingové poradenství.

K čemu je koncept komunikační strategie?

28.6.2017

Jinak se svými klienty komunikuje advokátní kancelář s mnohaletou tradicí, jinak e-shop s oblečením a vybavením pro skateboardisty, to je jasné. Jak firmy poznají, jak mají se svými zákazníky komunikovat? V PANKREE si nejprve vytvoříme koncept komunikační strategie.

Kdo je specialista na Facebook marketing

21.6.2017

Stále více firem si v dnešní době pořizuje profil na sociálních sítích, z nichž je u nás stále nejpopulárnější Facebook. Můžete se o svůj profil starat sami, víte ale jak? Nesvěříte ho do odborných rukou? Využijte až „magické“ schopnosti Facebook marketingových specialistů.

Blog