Články z oboru
ŠS
Blogy jsou moje hobby,
píšu vtipně, tak coby.
Třeba se něco dozvíte,
když ne, tak mi to povíte.
Petra Soukupová
LP
Jako kreativec píšu rád,
času však málo napořád,
leč občas vás potěším,
něco cool sem vyvěsím.
Leoš Patka
MM
Do psaní se moc nepletu,
ale na netu mám parketu.
O Pé-Pé-Cé něco vím,
tak vás občas potěším.
Eva Jiříková

Blog

Pro vás všechny, kteří dychtíte po dalších informacích a znalostech z oblasti reklamy, PR a webů tu máme blog, kde najdete odpovědi na vaše otázky, různá vysvětlení i definice, názory, nápady, novinky, prostě vše, co stojí za to číst!

Články zde přibývají pravidelně, ale výjimka potvrzuje pravidlo. Bojíte se, že Vám nějaké novinky a informace utečou? Už žádné obavy, pro tento případ je tu připraven odběr novinek, díky kterému se o všem, co Pankrea chystá, dozvíte jako první!

Změny na e-mailových serverech pro vaši bezpečnost

11.4.2017

Hackerské útoky se v dnešní době nevyhýbají nejvýznamnějším firmám ani státním úřadům. Podobnému zásahu do soukromí čelil i jeden z klientů naší společnosti PANKREA. Na základě této zkušenosti a s využitím svých znalostí jsme se rozhodli za pomoci změn na e-mailových serverech zvýšit bezpečnost našich klientů.

PANKREAtivec Verča

10.4.2017

PANKREAtivec Verča, on-line specialista společnosti PANKREA, která především pečuje o profily našich klientů na sociálních sítích, reaguje na komentáře a odpovídá na všetečné dotazy jejich zákazníků. Profesionálně vytváří nové příspěvky tak, aby přiváděly nové a nové zákazníky, protože spokojenost klientů je pro ni prvořadá.

YouTube marketing

5.4.2017

Sledujete filmy na YouTube? Posloucháte písničky? Víte, že ho můžete použít i pro prezentaci vlastní firmy? Podívejte se, jak lze server s videosoubory využít  ve svůj prospěch. Proč ho nezkusit? Funguje to líp, než si myslíte.

PANKREAtivec Alča

10.3.2017

Se zakázkami společnosti se setkává hlavně na jejich začátku v podobě sepisování objednávek nebo tvorby různých analýz potřebných pro následnou tvorbu webů, ale také na jejich konci, kdy se hotové internetové stránky dostávají ke svým novým majitelům. Občas PANKREAtivec Alča nakukuje i "pod pokličku" copywritingu.

Informační povinnost poplatníka

10.2.2017

Pojem EET či elektronická evidence tržeb už českým podnikatelům není neznámý. Četli jste ale zákon důkladně? Víte, co obnáší taková „Informační povinnost poplatníka“? Ne? PANKREA to zjišťovala za vás. Přečtěte si následující článek a předejděte nepříjemnému překvapení.

Blog