Články z oboru
ŠS
Blogy jsou moje hobby,
píšu vtipně, tak coby.
Třeba se něco dozvíte,
když ne, tak mi to povíte.
Petra Soukupová
LP
Jako kreativec píšu rád,
času však málo napořád,
leč občas vás potěším,
něco cool sem vyvěsím.
Leoš Patka
MM
Do psaní se moc nepletu,
ale na netu mám parketu.
O Pé-Pé-Cé něco vím,
tak vás občas potěším.
Eva Jiříková

Blog

Pro vás všechny, kteří dychtíte po dalších informacích a znalostech z oblasti reklamy, PR a webů tu máme blog, kde najdete odpovědi na vaše otázky, různá vysvětlení i definice, názory, nápady, novinky, prostě vše, co stojí za to číst!

Články zde přibývají pravidelně, ale výjimka potvrzuje pravidlo. Bojíte se, že Vám nějaké novinky a informace utečou? Už žádné obavy, pro tento případ je tu připraven odběr novinek, díky kterému se o všem, co Pankrea chystá, dozvíte jako první!

PANKREAtivec Honza

10.5.2017

Další z technicky nadaných členů týmu je PANKREAtivec Honza. Věnuje se hlavně řezání a nasazování nově vznikajících webů společnosti PANKREA nebo jejich úprav přesně podle představ klienta. Jeho méně viditelnou, ale přinejmenším stejně důležitou kratochvílí, je dohled nad pravidelnou aktualizací našich serverů. Bedlivě se stará i o zálohování důležitých dat.

Budování značky - jak na branding...

5.5.2017

„Dobrý branding je pro vaše publikum ochutnávkou toho, co můžete nabídnout.“, říká Caitlin Bacher, odbornice na on-line marketing. Máte vlastní firmu - ale víte, jak vybudovat její značku? Možná vám napoví tento článek.

Změny na e-mailových serverech pro vaši bezpečnost

11.4.2017

Hackerské útoky se v dnešní době nevyhýbají nejvýznamnějším firmám ani státním úřadům. Podobnému zásahu do soukromí čelil i jeden z klientů naší společnosti PANKREA. Na základě této zkušenosti a s využitím svých znalostí jsme se rozhodli za pomoci změn na e-mailových serverech zvýšit bezpečnost našich klientů.

PANKREAtivec Verča

10.4.2017

PANKREAtivec Verča, on-line specialistka společnosti PANKREA, která především pečuje o profily našich klientů na sociálních sítích, reaguje na komentáře a odpovídá na všetečné dotazy jejich zákazníků. Profesionálně vytváří nové příspěvky tak, aby přiváděly nové a nové zákazníky, protože spokojenost klientů je pro ni prvořadá.

YouTube marketing

5.4.2017

Sledujete filmy na YouTube? Posloucháte písničky? Víte, že ho můžete použít i pro prezentaci vlastní firmy? Podívejte se, jak lze server s videosoubory využít  ve svůj prospěch. Proč ho nezkusit? Funguje to líp, než si myslíte.

Blog