PANKREA
LP
PR je vytříbené umění,
reklama životní vášeň.
Jako PAN KREAtivec
tomu bezmezně věřím.
Leoš Patka
ŠS
Miluju programování, 
nechápu vtip a chtěl 
bych stabilně pracovat
v režimu noční sova.
Štěpán Sedláček
VT
O internet se zajímám
od puberty, výrazy jako
Facebook, like, sdílet,
křičím často ze spaní.
Vojta Tuček

Pankreas nebo Pankrea?

PANKREAS (slinivka břišní) v lidském těle zpracovává cukry, tuky a bílkoviny a tvoří hormony inzulín a glukagon, čímž výrazně ovlivňuje metabolismus celého organismu tím správným směrem. Je tedy naprosto nepostradatelným orgánem lidského těla, ač si to většina lidí neuvědomuje a její funkci vůbec nezná či podceňuje.

Podobné je naše poslání. PANKREA je tým odborníků s bohatými zkušenostmi, který zastává naprosto stejnou funkci v „těle“ jakéhokoliv právního subjektu. Jsme schopni nastavit a řídit marketingovou komunikaci, public relations či klasickou reklamu tak, aby váš „metabolismus“ probíhal tím ideálním způsobem a váš business neměl problémy s „trávením“.

Proč nás oslovit

  • Vytváříme dobré vztahy, založené na důvěře,
    z níž pramení pochopení, umožňuje nám to sdílet hodnoty.

  • Jsme dostatečně kreativní, abychom vás ohromili vaší identitou, tím kdo vlastně jste.
  • Máme bohaté zkušenosti a know how pro tvorbu profesionální webové prezentace.
  • Spojení pečlivě vybraných specialistů na marketing a reklamu je zárukou vašeho růstu.

  • Zakládáme si na vstřícnosti, komunikaci s úsměvem a přátelském vztahu s klientem.
  • Starat se o danou firmu jako o vlastního potomka je našim posláním a vysněnou vizí.
  • Za první 2 roky fungování jsme vytvořili skupinu zhruba 100 nadmíru spokojených klientů.
každý váš úspěch
je i náš úspěch

Nápad

Bylo to někdy v létě 2010. V teplém pátečním podvečeru jsem myšlenkově relaxoval na zahradě naší stařičké roubenky manuální prací a již poněkolikáté jsem přemýšlel, proč vlastně tvrdnu v pozici zaměstnance někde, kde nemohu realizovat své myšlenky.
Moje milovaná, toho času ve 4 měsíci těhotenství, si opodál hrála s naším „výmarákem“, který ocasem vířil stojící vzduch. A mně se hlavou honilo stále to samé: „Musím začít něco svého, realizovat se, dokázat si, že to jde. No jo, ale sám se asi nedonutím začít a kdo mi řekne, jestli to opravdu dělám správně? Vím, že na to mám, ale co když se ty otazníky budou v mé hlavě opakovat?"
V tom zazvoní telefon, který na zahradě v kapse běžně nenosím. Cože, Lenka?: „Nemohl bys známému udělat web?“. Slovo dalo slovo a rozhovor skončil jasným závěrem:
„Jdeme do toho“
.
Když jsem pak měl to štěstí a osud mi zavál do cesty 2 sympaťáky, odborníky s praxí v obchodu respektive IT a programování, bylo jasno.

Vznikl projekt, který za poměrně krátkou dobu fungování přinesl užitek velkému množství firem z různých oborů podnikání. 

„…tenhle příběh je pravda, ať sním svůj klobouk, jestli jsem Vám lhal…“ a to širáky nenosím a country neposlouchám, jako že se Leoš Patka jmenuji.

Kam dále...PANKREAtivci!