PANKREA®

Pankreas nebo Pankrea?

PANKREAS (slinivka břišní) v lidském těle zpracovává cukry, tuky a bílkoviny a tvoří hormony inzulín a glukagon, čímž výrazně ovlivňuje metabolismus celého organismu tím správným směrem. Je tedy naprosto nepostradatelným orgánem lidského těla, ač si to většina lidí neuvědomuje a její funkci vůbec nezná či podceňuje.

Podobné je naše poslání. PANKREA je tým odborníků s bohatými zkušenostmi, který zastává naprosto stejnou funkci v „těle“ jakéhokoliv právního subjektu. Jsme schopni nastavit a řídit marketingovou komunikaci, public relations či klasickou reklamu tak, aby váš „metabolismus“ probíhal tím ideálním způsobem a váš business neměl problémy s „trávením“.

 
 
 

Vytváříme dobré vztahy

Vytváříme dobré vztahy, založené na důvěře, z níž pramení pochopení, umožňuje nám to sdílet hodnoty.

 

Jsme kreativní

Jsme dostatečně kreativní, abychom vás ohromili vaší identitou, tím kdo vlastně jste.

 

Máme bohaté zkušenosti

Máme bohaté zkušenosti a know how pro tvorbu profesionální webové prezentace.

 

Máme výsledky

Od svého založení v roce 2012 jsme vytvořili skupinu zhruba 300 nadmíru spokojených klientů.

 
 

Nápad aneb jak to všechno začalo

Bylo to někdy v létě 2010. V teplém pátečním podvečeru jsem myšlenkově relaxoval na zahradě naší stařičké roubenky manuální prací a již poněkolikáté jsem přemýšlel, proč vlastně tvrdnu v pozici zaměstnance někde, kde nemohu realizovat své myšlenky. Moje milovaná, toho času ve 4 měsíci těhotenství, si opodál hrála s naším „výmarákem“, který ocasem vířil stojící vzduch. A mně se hlavou honilo stále to samé: „Musím začít něco svého, realizovat se, dokázat si, že to jde. No jo, ale sám se asi nedonutím začít a kdo mi řekne, jestli to opravdu dělám správně? Vím, že na to mám, ale co když se ty otazníky budou v mé hlavě opakovat?"

V tom zazvoní telefon, který na zahradě v kapse běžně nenosím. Cože, Lenka?: „Nemohl bys známému udělat web?“. Slovo dalo slovo a rozhovor skončil jasným závěrem:
„Jdeme do toho“
.
Když jsem pak měl to štěstí a osud mi zavál do cesty 2 sympaťáky, odborníky s praxí v obchodu respektive IT a programování, bylo jasno. Vznikl projekt, který za poměrně krátkou dobu fungování přinesl užitek velkému množství firem z různých oborů podnikání. 

„…tenhle příběh je pravda, ať sním svůj klobouk, jestli jsem Vám lhal…“ a to širáky nenosím a country neposlouchám, jako že se Leoš Patka jmenuji.

leos
PR je vytříbené umění, reklama životní vášeň. Jako PAN KREAtivec tomu bezmezně věřím.
 
Leoš Patka
Wolf, řeším problémy
stepan
Miluju programování, nechápu vtip a chtěl bych stabilně pracovat v režimu noční sova.
 
Štěpán Sedláček
Centrální mozek lidstva
petra
Miluji reklamu, miluji psaní, miluji lidi a smích, proto jsem zde pro vás.
 
Petra Soukupová
Kreativní textařka
jarca
Počítám pro tuhle firmu, protože se mnou počítá a šlape nám to skvěle.
 
Jaroslava Sabóová
Kreativní ideolog
 
5