Webové stránky
ŠS
Místo Bravíčka jsem se
hrabal v DOSu a Dune 2.
Dnes se hrabu ve webech
a klienti mě za to milují.
Štěpán Sedláček
VT
Online a sociální sítě
to je můj rajón.
Naše klienty v něm
bráním hlava nehlava.
Vojta Tuček
LP
Dávat webům finální
podobu mě moc baví.
Někdy je to fuška,
doladit k ideálům oka.
Jarča Sabóová

Tvorba webů je kumšt

Tvorba dobrých webů je kumšt. A Pankrea tento kumšt zvládá na jedničku. Weby od nás jsou na míru. Tedy ne na Míru Bosáka, ale na míru každému zákazníkovi. Jednoduché i bohaté, moderní i s grácií.
Vytvořené promyšleně a především kreativně. Tak, aby v nich zákazník rychle našel to, co hledá, aby ho web bavil a vám stránky přinášely jen samá pozitiva.

analýza, nápad

Tvorba internetových stránek s nápadem

Tvorba internetových stránek je pro nás místem, kde můžeme popustit uzdu naší fantazii, a přes to zohledňujeme důležité faktory. Tím je nejen to, aby weby padly do oka návštěvníkům stránek, ale také robotům, kteří mají na starosti dohledatelnost.

Poptat nezávaznou konzultaci

Specializujeme se také na webové stránky pro akciové společnosti, které je od 1.1.2014 musí mít povinně a jejich obsah je dán zákonem.

identita, grafika

Tvorba webových stránek Hradec Králové

Naším hlavním domovem a působištěm je Hradec Králové, kde máme široké portfolio klientů. Velká skupina našich zákazníků je z Prahy a Středních Čech. Ale naše kreativita nezná hranic, proto můžeme realizovat tvorbu webových stránek v rámci celých Čech, Moravy i v blízkém okolí. 

seo, obsah

Správa webových stránek je pro nás hračkou

Víme, že mnohdy máte hodně práce a na údržbu webu vám nezbývá čas. A od toho jsme tu my, abychom dohlédli a často i zkrotili vaše stránky. Správa webových stránek může být na vás, nebo se o vše můžeme postarat my. Záleží jen a jen na vás.
Kontaktujte nás pomocí formuláře níže nebo telefonicky a my vám prozradíme více!

Kam dále...analýza a příprava!