stepan

Webové stránky pro akciové společnosti

Naše společnost dokáže vyhovět malému i střednímu podnikateli, státní instituci nebo připravit rozsáhlé webové stránky pro akciovou společnost. Stačí si domluvit schůzku s naším obchodníkem a vybrat ten správný balíček.

Webové stránky pro akciové společnosti začínají být v letošním roce velmi aktuálním tématem. Od 1. ledna 2014 budou totiž pro všechny akciové společnosti bez výjimky povinné.

 
 

Povinné stránky pro a.s. mají nejedno pravidlo

Povinné stránky pro a.s. – akciové společnosti musí nezbytně obsahovat tyto náležitosti: název, sídlo a IČO dané akciové společnosti, také údaj o zápisu v obchodním rejstříku.

Další povinností je vkládat na webové stránky pozvánky na valné hromady a.s. Za nedodržení těchto povinných údajů hrozí firmám postih ve výši až 100 tisíc korun.

 

Jak založí akciovka webové stránky?

První podmínkou založení webových stránek nejen pro akciovou společnost je rezervace a registrace doménového jména. Druhou nezbytností je vytvoření samotných webových stránek.

Třetím a posledním krokem je pak objednání hostingových služeb, tedy prostoru na serveru, ze kterého budou webové stránky dané akciovky „vysílány“ do světa. Platba na výrobu stránek je zpravidla jednorázová, doména a hosting, který je běžně spojen se správou stránek, se platí paušálně.

 

Webové stránky pro akciovou společnost od nás

Jak můžete vidět v tomto článku (zdroj: Lidové noviny), ceny služeb se mohou šplhat do výše, která je v našem podání nemyslitelná a kvalitou zároveň minimálně srovnatelná. V průměru se jedná o ceny, které jsou v porovnání s uvedenou výší plateb o celou numerickou řadu níže. Cenu pochopitelně ovlivňují požadavky dané akciové společnosti. Podrobnosti se můžete dozvědět na telefonickém či mailovém kontaktu zde.

Postup výroby www stránek pro akciové společnosti

Jak www stránky pro vaši akciovou společnost velmi rychle, levně a efektivně zprovoznit? Náš obchodník Vám podá telefonicky základní info. Nezávazně se s Vámi sejde, vše vysvětlí, nabídne daný balíček, podepíše se objednávka. Vytvoří se design, který si odsouhlasíme, následně testovací stránka, do ní se naplní obsah a vše může být po uhrazení faktur během 14 dní na světě, v této oblasti tedy online.

stepan
Místo Bravíčka jsem se hrabal v DOSu a Dune 2. Dnes se hrabu ve webech a klienti mě za to milují.
 
Štěpán Sedláček
Centrální mozek lidstva
jan
Barvy, laky, fermeže, Dita vám to nařeže. Nad obsahem tvého webu umí přebrat otěže.
 
Dita Jelínková
Úsměv, rady, e-DITAce
jarca
Dávát webům finální podobu mě moc baví. Někdy je to fuška, doladit k ideálům oka.
 
Jaroslava Sabóová
Kreativní ideolog
verca
Online a sociální sítě to je můj rajón. Naše klienty v něm braním hlava nehlava.
 
Veronika Zahálková
Kreativa sociálních sítí
 
17