Solight B2B verze pro klienty

solight
 
Případová studie

Solight tvorba webu

Projekty, které se mohou pochlubit několika aplikacemi řešenými na míru, naleznete u našeho klienta Solight. Propracovaná programátorská řešení zabrala desítky hodin, ale výsledek stojí za to – komunitní síť na vlastních stránkách či na míru připravený bonusový program je marketingovým krokem klienta a především komfortní službou pro uživatele.

Začátek spolupráce: léto 2015

Zadání projektu a naše cíle

  • Připravit B2B webovou prezentaci.
  • Vytvořit podle požadavků klienta komunitní síť pro amatérské i profi fotografy.
  • Na míru vymyslet a naprogramovat aplikaci s bonusovým programem.
 
Případová studie

Postup realizace

  • Po důkladném prozkoumání požadavků klienta odstartovala spolupráci nejprve webová prezentace Solight pro B2B, ke které grafik navrhoval grafickou podobu a programátor zajistil přizpůsobení se administračnímu programu klienta.
  • Díky spokojenosti klienta s prvním projektem se na nás obrátil i s dalšími požadavky pro své podnikání. Návazným projektem byla aplikace s bonusovým programem pro zákazníky Solight. Po konzultaci požadavků klienta bylo potřeba vymyslet databázovou strukturu a naprogramování unikátního systému. Grafiku zajistil náš grafik a vycházela z předchozí projektu.
  • Po dokončení bonusového programu na sebe nenechala další spolupráce dlouho čekat. Pokračovalo se projektem Lenspen, jehož součástí bylo naprogramování komunitní sítě fotografů (možnost přihlášení přes sociální sítě Facebook a Google+, komentování, sdílení a like fotografií). Grafický vzhled dodal klient, řez, nasazení na Estofan, doprogramování dalších funkcí a závěrečné testování, které právě probíhá, PANKREA.
Případová studie

Aktuální stav

Webové stránky Solight i bonusový program Solight pro B2B jsou již spuštěné. V současné době finišují programátorské práce a především testování aplikace s komunitní sítí, která bude spuštěna v průběhu července 2016.

23