PANKREA
LP
PR je vytříbené umění,
reklama životní vášeň.
Jako PAN KREAtivec
tomu bezmezně věřím.
Leoš Patka
ŠS
Miluju programování, 
nechápu vtip a chtěl 
bych stabilně pracovat
v režimu noční sova.
Štěpán Sedláček
VT
O internet se zajímám
od puberty, výrazy jako
Facebook, like, sdílet,
křičím často ze spaní.
Vojta Tuček

Publikační systém Estofan

Jsme PANKREA s.r.o. a jsme pro kreativní řešení na míru! Proto nespoléháme na cizí komerční programy, které mívají zkostnatělé nastavení a často omezují nebo dokonce nesplňují požadavky tvůrců ani uživatelů.

Svět ESTOFANU

Již od založení společnosti Pankrea vyvíjíme unikátní systém ESTOFAN, který nám umožní vytvořit na vašich stránkách skvělé zázemí a pro vás uživatele je jednoduchým nástrojem pro editaci stránek.

ESTOFAN drží krok s dobou, proto prochází pravidelnými aktualizacemi. Díky tomu se předchází eventuálním chybám, prostředí se přizpůsobuje moderním požadavkům a především se tak chystají podklady pro speciální vychytávky, které podpoří vaše stránky.

jednoduchá administrace
webu je k nezaplacení

Jednoduchost je prioritou

Přestože se jedná o námi vytvořený program, nemusíte mít strach s jeho ovládáním. Ve světe ESTOFANu se budete orientovat stejně dobře, jako ryba ve vodě. Prostředí je pro uživatele jednoduché a snadné pro ovládní.

Vyvíjíme systém ESTOFAN, abychom vytvořili prostor pro kreativitu a mohli tak pustit uzdu fantazii. Kvalitní technické zázemí, realizace nápadů a spokojený klient – to je meta, které chceme dosáhnout! 

Pokud přesto budete v ESTOFANu tápat, je zde pro vás připraven podrobnější návod. 1

moderní CMS
zvládnete ovládat