Publikační systém Estofan

Jsme PANKREA s.r.o. a jsme pro kreativní řešení na míru! Proto nespoléháme na cizí komerční programy, které mívají zkostnatělé nastavení a často omezují nebo dokonce nesplňují požadavky tvůrců ani uživatelů.

 

Svět ESTOFANUdržíme krok s dobou

Již od založení společnosti Pankrea vyvíjíme unikátní systém ESTOFAN, který nám umožní vytvořit na vašich stránkách skvělé zázemí a pro vás uživatele je jednoduchým nástrojem pro editaci stránek.

ESTOFAN drží krok s dobou, proto prochází pravidelnými aktualizacemi. Díky tomu se předchází eventuálním chybám, prostředí se přizpůsobuje moderním požadavkům, a především se tak chystají podklady pro speciální vychytávky, které podpoří vaše stránky.

 

Jednoduchost je prioritou

Přestože se jedná o námi vytvořený program, nemusíte mít strach s jeho ovládáním. Ve světe ESTOFANu se budete orientovat stejně dobře, jako ryba ve vodě. Prostředí je pro uživatele jednoduché a snadné pro ovládání.

Vyvíjíme systém ESTOFAN, abychom vytvořili prostor pro kreativitu a mohli tak pustit uzdu fantazii. Kvalitní technické zázemí, realizace nápadů a spokojený klient – to je meta, které chceme dosáhnout! 

Pokud přesto budete v ESTOFANu tápat, je zde pro vás připraven podrobnější návod.

leos
PR je vytříbené umění, reklama životní vášeň. Jako PAN KREAtivec tomu bezmezně věřím.
 
Leoš Patka
Wolf, řeším problémy
stepan
Miluju programování, nechápu vtip a chtěl bych stabilně pracovat v režimu noční sova.
 
Štěpán Sedláček
Centrální mozek lidstva
petra
Miluji reklamu, miluji psaní, miluji lidi a smích, proto jsem zde pro vás.
 
Petra Soukupová
Kreativní textařka
jarca
Počítám pro tuhle firmu, protože se mnou počítá a šlape nám to skvěle.
 
Jaroslava Sabóová
Kreativní ideolog
 
5